صفحه اصلی > اخبار > محتوای
پودر فلز فدراسیون صنایع نام عمر دستاورد برنده جایزه
Mar 14, 2016

فدراسیون صنایع پودر فلزی، پرینستون نیوجرسی است انتخاب دكتر ویلیام Jandeska جونیور، FAPMI، رئيس جمهور غرب میانه گیم متالورژی و پروژه مدیر مرکز تکنولوژی متالورژی پودر برای دریافت جایزه دستاورد عمر بعد از ظهر رول Kempton حسين.

Jandeska توسعه داده است نوآورانه اجزاء و روابط بین تامین کنندگان و فروشندگان در زمینه صنعت متالوژی پودر (PM). او به ترویج رشد مداوم ساعت 44 سال از طریق مشارکت مشترک fabricators بخشی و جامعه کاربر نهایی است که فعالیت خود را پشتیبانی و رهبری در MPIF APMI SAE و ASM مشهود است. او جوایز را دریافت کرده است، ریاست همایش صنعت و تخته های فنی شرکت و زين العابدين و ارائه مقالات متعدد در حوادث صنعتی.

شروع کار خود را به عنوان کارآموز در ایالات متحده فولاد و تراکتور کاترپیلار Jandeska کار می کرد در حالی که خود را دارای مدرک کارشناسی ارشد و درجه دکترا از دانشگاه ایلینوی تکمیل. پس از اتمام درجه خود او را در آزمایشگاه تحقیقات موتور های عمومی 20 سال بود. او سپس پیوست GM گروه انتقال قدرت جهانی به عنوان مدیر برای ارسال تکنولوژی و سرب موضوع متخصص برای PM خلاقیت تیم موقعیت او را تا بازنشستگی خود را در سال 2006 برگزار شد.

جایزه دستاورد عمر افراد با موفقیت های برجسته و دستاوردهای است که اختصاص به حرفه خود و طول عمر فعالیت در زمینه PM و مرتبط با فن آوری های به رسمیت شناخته شده. این سومین بار است که این جایزه از زمان آغاز آن در سال 2007 داده شده است.