صفحه اصلی > اخبار > محتوای
صنایع با تکنولوژی بالا اتخاذ اولتراسونیک جوش و برش
Jul 26, 2016

از آنجا که بسیاری از ابزار پیشرفته و ابزارهای طول عمر نسبتا کوتاه قبل از مدل بعدی جایگزین شود، سرعت بازار — و چابکی در فرایند تولید — لبه را برای تولید کنندگان فراهم می کند. هیچ کجای این آشکار تر از در بالا تکنیک های مورد استفاده برای فرآیندهای روی حیله و تزویر مانند جوشکاری حرارت صفر ظریف قطعات و سنسورهای برای مانت پلاستیکی مثلا فلزی است — و یا برش، پیوند و آب بندی چند لایه از مواد مختلف.unnamed

جوشکاری التراسونیک و برش شده است اطراف از 1940s و آن اولین بار در مقیاس صنعتی در صنعت اسباب بازی پلاستیکی استفاده می شود. امروزه استفاده از پردازنده های مجتمع رایانه و سیستم های کنترل به معنی طیف وسیعی از برنامه های پرورشی است در پشت سر هم با دقت بسیار بالا و قابلیت اطمینان.

Rinco Ultrasonics در خط مقدم تحولات پیشرفته برای بیش از 30 سال بوده و تخصص در جوشکاری التراسونیک و تکنولوژی برش های مافوق صوت است. این است که در تضمین مستمر Randamp; D از ابزارهای جدید و برنامه های کاربردی — و شرکت تامین انواع ابزارهای مدولار و ایستگاه های کاری است که می تواند به دستگاه های تخصصی یکپارچه یا به خط اتوماسیون توسعه را قادر می سازد. آنها همواره دقیق و با دوام جوشکاری، که می تواند تکثیر توانم ارائه نتایج. این قابل پیش بینی عملکرد و کیفیت به معنی قابلیت اطمینان، به ویژه هنگامی که بنده جزء چند صد اولتراسونیک جوش می تواند.

unnamed-2به طور معمول، نوآوری در مهندسی صنایع را با هزینه های بالا از نمونه سازی برگزار می شود. فناوری های مافوق صوت تا حد زیادی می تواند کمک به ارائه جایگزین های چالاک، سریع و کم هزینه برای ماشینکاری متعارف. این نشان دهنده یک تکنولوژی بسیار سریع پیوستن به. چون به خصوص موثر با گرمانرم، تزریق روش ساده و همچنین نیاز به پیش گرم قطعات فلزی نیست تبدیل صنایع با تکنولوژی بالا برای جوشکاری مافوق صوت و برش. برنامه آسیب است. متوسط گوشی های هوشمند، قرص و یا لپ تاپ به احتمال بسیار زیاد از طریق فرآیند ساخت که در آن برخی از قطعات ساخته شده مونتاژ یا بودند سونوگرافی، برش و جوش با استفاده از شده است. زنجیره تامین صنعت خودرو و هوا فضا افزایش استقرار تکنولوژی اولتراسونیک برای همه چیز از باتری به دستگاه های ناوبری ماهواره ای.